niedziela, 16 lutego 2014

Testowanie rolek Rollie Genie

Dzięki uprzejmości portalu MamaNaZakupach.pl dostałam do przetestowania rolki Rollie Genie do czyszczenia dywanów i innych powierzchni. Rolki te znajdziecie na stronie sklepu Mango.pl. Ja przetestowałam je na dywanie oraz w kuchni. Oczywiście najbardziej interesowało mnie to, czy rolki poradzą sobie z kuchennymi okruszkami:)
Tak wygląda zestaw, który otrzymałam...

W skład tego zestawu wchodzą:
  • duża rolka Rollie Genie (szer. 17cm)
  • średnia rolka Rollie Genie (szer. 9cm)
  • mała rolka Rollie Genie (szer. 7,5cm)
  • osłona do przechowywania dużej rolki
  • osłona do przechowywania średniej rolki
  • wysięgnik (po skręceniu 76cm)

Każdy wałek ma lepką, silikonowa powierzchnię, która doskonale pochłania wszystkie okruchy, włosy, kurz oraz drobne zanieczyszczenia. Rolki są naprawdę bardzo poręczne, a dzięki długiemu wysięgnikowi sprzątanie jest o wiele wygodniejsze i bezbolesne;)
Duża oraz średnia rolka świetnie sprawdziła się podczas sprzątania okruchów chleba oraz rozsypanego cukru na dywanie w pokoju synka. Zebrała wszystkie, nawet najdrobniejsze zabrudzenia.
Mała rolka świetnie sprawdza się podczas czyszczenia ubrań oraz powierzchni tuż przy samej szafce. Ponadto po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i bez problemu zmieści się w naszej torebce. A tak poradziła obie w moim domu...
Ogromną zaletą tych rolek jest to, iż są wielokrotnego użytku. Wystarczy je opłukać pod letnią wodą i pozostawić do osuszenia. Jeśli zaś powłoka rolek nie będzie już tak klejąca, wystarczy lekko przetrzeć je alkoholem a powierzchnia znów stanie się odpowiednio lepka!
Rolki Rollie Genie to naprawdę świetny sprzęt, ułatwiający sprzątanie;)


A jeśli nie chce Wam się samemu sprzątać, możecie zamówić serwis sprzątający :)

1 komentarz: